BBS
(044)228-29-49 (067)326-58-29 (067)334-77-44 bbs.ltd.ukraine@gmail.com ukraine@vicostone.com.ua

Laminam – новий формат кварцових плит. Ця тонка великорозмірна плита: товщина 3+; 5; 7; 5 + 3; 12мм, формат 3000 × 1000 мм з багатющими декоративними можливостями відкриває широкі перспективи для реалізації складних і оригінальних архітектурних рішень і дизайн-проектів. Панелі виготовляються в широкій колірній гамі, в палітрі є нейтральні, м’які приглушені і яскраві насичені колірні відтінки. Плити вдало імітують популярні оздоблювальні матеріали та мають різну текстуру.

Цей продукт є екологічно чистим, виготовлений виключно з натуральних компонентів і може бути повністю перероблений для повторного використання. Вага матеріалу 8,2 кг / 1м2 (плита Laminam 3+ з сіткою), що робить його неперевершеним у багатьох областях.

Кварцові плити доступні в 100 різних кольорах і текстурах – і ця цифра постійно зростає!

Наша концепція

sketch-tortora-moro-3

Життя і технології не стоять на місці, і це нам наочно демонструє італійська фабрика, яка пропонує в великому асортименті інноваційний оздоблювальний матеріал преміум-класу – плитка Laminam.

Наші рішення

Плити Ламінам на фасад, стіни або підлогу – це зовсім інше вимір, так як різноманітність фактур і забарвлень дає можливість створити абсолютно унікальний дизайн інтер’єру завдяки легкості обробки оздоблювального матеріалу.

Наші проекти

Ламінам – матеріал, який можна успішно використовувати в якості фасадної системи, для обробки підлоги і стін, декоративних елементів всередині і зовні будинків, в якості стільниць в кухнях і ванних кімнатах.

НОВА КОЛЕКЦІЯ

Найбільш бажані кухні й інтер'єр.

Зазирни всередину.

Штучний камінь Vicostone створюється із застосуванням інноваційної технології вібропресування в вакуумі – “Compaction by Vibrocompresion Under Vacuum”.
За рахунок сполучень процесів в поверхні матеріалу відсутні пори і тріщини, які могли б призводити до руйнування і накопичення забруднень. При виготовленні штучного кварцового каменю на підприємстві використовується унікальне обладнання італійської марки Breton. Багато в чому перевершуючи візуальні і технічні показники, поверхні кварцового агломерату Vicostone стали втіленням краси і міцності.

Vicostone
ПРОЕКТИ

Втілення ваших ідей.

Наші новини

Ми можемо створити кухню вашої мрії!

Ви мрієте, ми створюємо.