Особливості матеріалу Laminam

Особливості матеріалу

Laminam – це перша поверхню, яка пропонує поряд зі зменшеною товщиною і великими розмірами високу стійкість до механічної і хімічної дії, подряпин, глибокого стирання і вигину. Крім того, це матеріал виняткової гігієнічності! Плити є морозостійкими, вогнестійкими, не допускають поширення цвілі, витримують вплив УФ-випромінювання без змін кольору, характеристик або властивостей. Laminam є першою керамічну поверхнею із захистом від нанесення графіті, тому що вона легко очищається і до неї не пристають навіть найстійкіші фарби.

Хімічна стійкість

Плити стійкі до органічних і неорганічних розчинників, дезинфікуючих і миючих засобів. Вони можуть бути легко очищені, без порушення особливостей поверхні. Єдиний продукт, який може привести до пошкодження плити це фтористоводнева кислота.

Гігієнічна поверхня

Плити дуже добре підходять для контакту з харчовими продуктами і не виділяють речовин під впливом води. Вони так само не дозволяють утворюватися цвілі, грибкам і бактеріям. Матеріал має відповідні сертифікати для використання в місцях громадського харчування і медицини.

Зносостійкість

Плити мають високу стійкість до подряпин і стирання. Властивості плити залишаються незмінними навіть при інтенсивному використанні та частим очищенням.

Висока стійкість до вигину

Плити характеризуються високою стійкістю до вигину.

Морозостійкість

Значення водопоглинання плит близько 0,1%, таким чином, вони морозостійкі і придатні для експлуатації в будь-яких погодних умовах.

Вогнетривкість

Плити не містять органічних матеріалів, тому стійкі до вогню і високих температур. У разі пожежі, не виділяють дим і токсичні речовини.

Стійкість до УФ-випромінювання

Плити повністю стійкі до УФ-випромінювання. Вони не містять органічних барвників і стійкі до впливу УФ-променів. Навіть при серйозних кліматичних змінах, кольори залишаються незмінними.

Екологічність і повторна переробка

Плити є повністю натуральним продуктом. Вони не виділяють ніяких речовин в навколишнє середовище і можуть бути легко подрібнені і використані повторно в інших виробничих процесах.

Гарантія 25 років на стільниці

Найбільш уразливими до пошкоджень є кухонні стільниці. Тому спеціально на них поширюється 25-річна гарантія від виробника.